Středa 4. října 2023, svátek má František
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Středa 4. října 2023 František

11. září 2001 jako příležitost na vytvoření Nového světového řádu

16. 09. 2010 10:15:00
aneb existuje nebezpeční nastolení Nového světového řádu hnutími za pravdu o 11. září? Přepis projevu předneseného 11.9.2010 na Václavském náměstí - část 1/3.
Nový světový řád je oficiální program evropských socialistů. http://tinyurl.com/paroubeknwo
Nový světový řád je oficiální program evropských socialistů. http://tinyurl.com/paroubeknwoČeská televize

Když se Rona Paula, známého amerického kongresmana, ptali zástupci We are change Chicago: „Proč neřeknete lidem pravdu o 11. září?“ odpověděl: „Už takto je toho na mých bedrech díky mému návrhu na audit FEDu přiliš“ [1].

Proč tyto věci dává známý americký senátor, který již 2x kandidoval na post amerického prezidenta dohromady? Jenom málo lidí ví o tom, kdo ve skutečnosti tiskne americké dolary. Mnoho lidí slyšelo o FEDu jako o americké centrální bance. Pravda je ovšem taková, že se jedná o polo-soukromou agenturu, která funguje v tajnějším režimu než CIA. Senátorova mnoholetá snaha o audit FEDu nebyla zatím úspěšná. Kongres, prezident ani senát nemají právo, aby FEDu nahlíželi pod poličku. FED je totiž kartel nejvlivnějších bankéřských rodin světa, který byl připraven v roce 1910 na ostrově Jekyll Island a o tři roky byl uveden v chod [2]. Od té doby se stará o fungování měny, kterou používá největší světová ekonomika a která současně funguje jako rezervní světová měna.
Tato skutečnost není valné většině známa. Stejně jako drtivá většina lidí netuší, že útočné operace pod falešnou vlajkou jsou v historii docela standardní taktický nástroj. V moderní historii začala zrežírovaným útokem USA válka ve Vietnamu [3]. V rámci operace Northwoods byla připravována série teroristických bombových útoků a únosů v režii CIA na území USA, které by sloužily jako záminka pro otevřený válečný konflikt s Kubánským režimem Fidela Castra [4].

Jesse Ventura: Nezačínejte revoluci beze mne
Nechci se věnovat nekonečnému množství důkazů a spekulací, že 11. záři neproběhlo tak, jak nám bylo a často stále ještě je médii servírováno. Ale každý, kdo slepě věří oficiální muslimsko-extrémistické konspirační verzi, by se měl alespoň pozastavit nad otázkami, které veřejně vznesli například bývalý guvernér Minessoty a pravděpodobný kandidát na prezidenta v roce 2012 Jesse Ventura (autor filmu o 11. září[5]), známý americký herec Charlie Sheen (autor klipu vzkaz prezidentovi Obamovi k výročí 11. září[6]) nebo Richard Gage předseda sdružení inženýrů a architektů za pravdu od 11. září(autor řady přednášek k této tématice [7]). Patří mezi ně například to:

1) Jak je možné, že mezinárodní devítičlenný tým vědců v prachu z trosek dvojčat prokázal přítomnost vojensky používané výbušniny nanotermit?[8]

2) Jak je možné, že 40 minut po nárazu do druhé věže došlo k úspěšnému útoku na Pentagon. Tedy na jedno z nejlépe letecky střežených míst na světě s vlastní protiletadlovou obranou, bez toho, aby zasáhla jediná vojenská stíhačka, která by to mohla zastavit. (Zajímavé je, že pouze den před útokem na Pentagon Donald Rumsfeld ohlásil skandální skutečnost, že Pentagon není schopen dohledat útratu v hodnotě 2,3 biliónu dolarů. To je asi 50 ročních státních rozpočtů ČR[9])

3) Jak je možné, že ani devět let po útocích vláda USA nebyla schopna dopadnout údajného viníka Usamu bin Ladina. Dokonce po něm, přes veškerou mediální agitaci, ani oficiálně kvůli útokům z 11. září nepátrá [10]! Jak je současně možné, že nebyl nikdo potrestán za selhání jak v identifikaci ohrožení USA, tak za samotnou neschopnost zamezit útokům? Proč se oficiální vyšetřování nezabývalo značnými vazbami mezi CIA a Al-Káidou [11]?

4) Jak je možné, že samotní členové oficiální vyšetřovací komise prohlásili, že jim bylo bráněno ve vyšetřování [12]? John Farmer hlavní poradce oficiální vyšetřovací komise ve své poslední knize doslova napsal: „Na nějaké vládní úrovni a určitém čase... vznikla dohoda neříkat pravdu o tom, co se skutečně stalo.“[13]
Není divu, že požadavek na nové vyšetření události z 11. září bude nejspíš zcela legitimní volební téma v nadcházejících prezidentských volbách. Každého, koho tyto otázky nenechávají klidného, to nutí k přemýšlení. Kdo za útoky stál a kdo skutečně vládne v USA? Co následovalo po 11. září 2001 a komu to bylo ku prospěchu? Nebývale rychle následovaly války, které jsou vedené na obrovský dluh v Iráku i Afgánistánu. Na dluh, který již prakticky nemůže vláda USA splatit [14]. Dluh, který povede nevyhnutelně k bankrotu americké ekonomiky, likvidaci dolaru a rozsáhlému kolapsu světové ekonomiky. Tyto války již stály skoro milion lidských životů. A bezpochyby jsou to války, ze kterých profitují nejen zájmy vojenského, ale také ropného a drogového průmyslu. Asi se nikdy nedozvíme přesný příběh celé záležitosti. Ať už v té době působící americká administrativa nečinně přihlížela nebo se přímo podílela na útoku, náramně se to některým lidem hodilo do jejich politické a ekonomické agendy.

Gary Hart, člen Rady pro mezinárodní vztahy 12. září v reakci na útoky z předešlého dne prohlásil:
„Existuje šance, že prezident Spojených států (George W. Bush) využije tuto pohromu, aby realizoval to, o čem jeho otec hovořil myslím pouze jednou a tím myslím Nový světový řád.“[15]
George Bush senior hovořil o Novém světovém řádu vícekrát a to vždy v souvislosti globální vládou pod správou OSN. Mnoho lidí si, ale neuvědomují, že OSN není žádná skvělá bohulibá organizace. Otcem zakladatelem není nikdo jiný než David Rockefeller. Centrum a sídlo OSN vzniklo na pozemku, který býl darován Rockefellervou nadací. Tou samou nadací, která financovala Kaiser Wilhelm institut, který pár let předtím sloužil jako základna nacistické rasové hygieny [16]. Když už mluvíme o třetí říši, neměli bychom zapomínat, že to byl dědeček v době útoku úřadujícího prezidenta George Bushe – Prescot Bush, který významně pomohl Hitlerovi v jejím budování [17].

Pokračování článku "Co je Nový světový řád?" vyjde zítra v 10:00 nebo si ho můžete přečíst na Reformy.cz

Použitá literatura:

zdroje:

 1. video: WeAreChangeLA questions Ron Paul http://tinyurl.com/911ronpaul
 2. video: Edward Griffin: Creature From Jekyll Island Second Look at the Federal Reserve http://tinyurl.com/911jekyll
 3. Gulf of Tonkin Incident http://en.wikipedia.org/wiki/Gulf_of_Tonkin_Incident
 4. Operation Northwoods http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Northwoods
 5. video: Jesse Ventura: Conspiracy theory http://www.reformy.cz/zpravy/film-jesse-konspiracni-teorie-11-zari/
 6. video: Vzkaz prezidentovi Obamovi k výročí 11. záříhttp://tinyurl.com/911charliesheen
 7. přednáška: Architekt Richard Gage – analýza kolapsu 3 budov WTC (české titulky): http://tinyurl.com/911richard
 8. Jan Zeman: Výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTChttp://tinyurl.com/911vybusnina
 9. Donald H. Rumsfeld, The Pentagon, 10.9. 2001http://www.defense.gov/speeches/speech.aspx?speechid=430
 10. dokument: ZERO – Proč je oficiální verze 11. září podvrh?http://www.reformy.cz/zpravy/film-zero/
 11. dokument: Al Qaeda Doesn’t Exist http://www.alqaedadoesntexist.com/
 12. washingtonpost.com http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2006/08/01/AR2006080101300.html
 13. FARMER
 14. Josef Němeček: Americký profesor: USA dosáhly bankrotuhttp://www.reformy.cz/zpravy/usa-dosahly-bankrotu-dluh-je-jiz-nesplatitelny/
 15. video: Gary Hart CFR New World Order http://tinyurl.com/911garyhart
 16. dokument: Invisible Empire: New World Order Defined a klip Proč Karel Schwarzenberg lže? http://www.reformy.cz/zpravy/proc-scharzenberg-lze/
 17. Campbell, Duncan (September 25, 2004). „How Bush’s grandfather helped Hitler’s rise to power“. London: The Guardian. Retrieved May 22, 2010http://www.guardian.co.uk/world/2004/sep/25/usa.secondworldwar

Autor: Vít Jedlička | čtvrtek 16.9.2010 10:15 | karma článku: 21.33 | přečteno: 2607x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Ostatní

Jiří Herblich

Nová společnost, nebo jen vize nové společnosti? 6

Nehledejte a buďte připraveni na dobu, která se pomalu blíží tím, že pochopíte vše již dnes. ........

2.10.2023 v 13:36 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 56 | Diskuse

Jan Valtr

Karel IV. a pogrom v Norimberku

K dnešnímu datu, 2. října se vnucuje otázka, jestli by za „největšího Čecha“ označovali titulem Otec vlasti i povraždění obyvatelé, jímž měl být králem a otcem.

1.10.2023 v 22:03 | Karma článku: 15.29 | Přečteno: 345 | Diskuse

Olga Medová

Ohleduprázdnost

Státní svátek, podvečerní koncert vokálního kvintetu na historickém náměstí, na dlažbě z „kočičích hlav“ stojí řady kovových sedaček, téměř všechna místa jsou obsazená, na křesílkách sedí dospělí i děti.

1.10.2023 v 19:18 | Karma článku: 18.01 | Přečteno: 329 | Diskuse

Horst Anton Haslbauer

Zemřelý neznámý a dva chlapci

Celá skupina jde pomalu ke stavení, u jehož vchodu to začíná křičet v kočárku. Děda strčí do úst vnukovi svůj výrobek z tabáku a ten si ho, se zamozřejmostí dospělého, chce nechat zapálit od výrobce. Jedna maminčina ruka uštědří

30.9.2023 v 8:45 | Karma článku: 14.79 | Přečteno: 264 | Diskuse

Milan Šupa

O neschopnosti chápat tajemství jednoduchosti

Nejzásadnější věci našeho bytí jsou ve skutečnosti tak jednoduché, že právě pro jejich, až neuvěřitelnou jednoduchost, jim nepřisuzujeme velký význam a zcela je přehlížíme.

28.9.2023 v 16:30 | Karma článku: 6.97 | Přečteno: 187 | Diskuse
Počet článků 128 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2914
Studoval ekonomii na VŠE a politologii na CEVRO Institutu.
Najdete mě na Facebooku
Zakladatel občanského sdružení Reformy.cz
Kandidát Svobodných do Evropského parlamentu s č. 4

Kazma ukázal, jak snadno se dal zjistit kód vedoucí k výhře 22 milionů korun

Kazma (38) ukázal, jak relativně lehce se dal zjistit kód vedoucí k výhře jednoho milionu dolarů, v přepočtu 22 milionů...

V 25 letech zemřela pěvkyně Patricia Burda Janečková, podlehla zákeřné nemoci

Ve věku pětadvacet let zemřela v neděli operní a koncertní pěvkyně, muzikálová zpěvačka a herečka Patricia Burda...

To mi máma nikdy neřekla! Archiv StB Janu Kratochvílovou překvapil

Podraz režimu a nucená emigrace. Tak popisuje Jana Uriel Kratochvílová (70) čtyřicet let staré události, které...

Sophii Lorenovou si manžel vyhlédl v šestnácti. Herečka dodnes lituje jediné věci

Historie vztahu herečky Sophie Lorenové (89) a italského filmového producenta Carla Pontiho (†94) byla dramatická....

Jak EU obelhala Německo. Palivo pro zakázané spalováky bude jen teorií

Bylo to jedno z jarních témat evropského autoprůmyslu. Německo tedy podepsalo bianco šek o výjimce pro syntetická...